Міні мило с морськими водоростями

Купить Міні мило с морськими водоростями

вага мила ~36 грама

розміри ~ 4*4.4*2 см

пробник або міні милко -відповідне рішення для походів, поїздок. SPA~процедур-саун, лазень або прийому душу (після тренувань, ...)

В наличии
0 грн.

МИЛО З МОРСЬКИМИ ВОДОРОСТЯМИ

Ми виготовляємо натуральне мило з морськими водоростями аскофіллум, до його складу входять справжні морські водорості. Аскофіллум – це бура водорість, яка є прекрасним джерелом натурального органічного йоду.

Під час використання мила з водоростями утворюється ніжна піна їм можна мити все тіло, мило не щипит очі. Мило має приємний аромат океану, володіє природною свіжістю. До складу мила з морськими водоростями аскофіллум не входять ніякі ПАР, лаурил сульфатів та інших хімічних компонентів, воно екологічно чисте, тому використовувати його можна абсолютно всім.

Має омолоджуючий Ефект, зміцнює нашу шкіру і розгладжує неглибокі зморшки.

Аскофіллум здавна відомий своїми лікувальними властивостями. До його складу входить цілий комплекс речовин, які необхідні для будь-якої шкіри. Амінокислоти забезпечують шкірі енергією і живлять її, мінеральні солі допомагають відновлювати баланс шкіри, мікроелементи стимулюють активність клітин. Особливо варто відзначити наявність в аскофіллумі ненасичених жирних кислот Омега-3, які відновлюють структуру колагену, що визначає еластичність шкіри.

Мило володіє унікальною здатністю - воно не порушує шкірний бар'єр, який забезпечує захист від ультрафіолету і подразнюючих факторів навколишнього середовища. Мило не порушує рН - 5,5, властивий здоровій шкірі. Перешкоджають активації умовно патогенної флори шкіри, впливають на патогенні організми за рахунок своїх унікальних можливостей. Наше мило володіє пом'якшуючими, лікуючими шкіру властивостями. При тривалому використанні є хорошою профілактикою – шкіра стає гладкою без дрібних зморшок, поліпшується колір.

Водорості аскофіллума містять вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, слиз, полісахариди, альгінові кислоти, стеаринову кислоту. Мінеральні речовини, абсорбіруємі з води, бурої водорістю, у величезній кількості знаходяться в органічному колоїдному стані, і можуть вільно й швидко засвоюватися організмом. Дуже багаті йодом, більша частина якого знаходиться у вигляді йодидів і йодорганических зєднаннь. Бурі водорості багаті маннуроновой кислотою і дають альгінати високої в'язкості і манітол, що відноситься до шестиатомний спиртів і широко використовується в медицині і косметології. Аскофіллум надає захисну дію на шкірні тканини завдяки макромолекул, що отримав назву фукоїдан (широко використовується в таласотерапії).

Аскофіллум широко застосовують для ефективної боротьби з целюлітом. Його біологічно-активні сполуки впливають на ліполітичні рецептори клітин жирової тканини, блокують альфа-рецептори, які відповідають за накопичення жиру, і стимулюють вихід з клітин жирних кислот. Також сприяє омолодженню шкіри, релаксації, зміцнення структури нігтів і волосся, поліпшення обміну речовин і кровообігу. Для поліпшення кровообігу шкіри голови можна використовувати мило в якості шампуню. В результаті волосся отримують підживлення по всій довжині. Завдяки антисептичним властивостям аскофіллум можна використовувати при комплексному лікуванні від надмірної жирності волосся та лупи.

Вітаміни А, С, Д, Е, В1, В2, В3, В6, В12, , макро – та мікроелементи (залізо, марганець, цинк) нормалізують метаболічні процеси, благотворно впливають на стан шкіри, нігтів і волосся, перешкоджає їх випадінню. Містить поліфеноли, які виступають в ролі антиоксидантів.

ви в інтернет магазині, де можна купити мило з морськими водоростями у Харкові, з доставкою по Україні, купити Натуральне мило з морськими водоростями аскофіллум для особи ручної роботи за ціною виробника ОПТОМ ТА В РОЗДРІБ з природних складових, натуральне зволожуюче мило з морськими водоростями аскофіллум, мило ми виробляємо з морськими водоростями аскофілум для схуднення купити на сайті в Україна Харкові, мило з морськими водоростями відгуки для корекції фігури, класичне натуральне мило з морськими водоростями в Харкові на сайті нан миловар натуральне мило з водоростями, ми виробляємо натуральне мило в Харкові, натуральне мило для обличчя і тіла, а також для волосся, кращий засіб від лупи, зволожуюче мило для підтримки тонусу шкіри, мило у Харкові ціна купити на сайті нан миловар натуральне мило з морськими водоростями аскофіллум, для  тіла, опис та відгуки мило натуральне з морськими водоростями,сайт нан миловар з морськими водоростями, мило з водоростями аскофіллум вагове купити мило, мило з морськими водоростями на вагу, мило ручної роботи з морськими водоростями нан миловар відгуки,краще мило з морськими водоростями аскофіллум, мило з морськими водоростями аскофіллумна вагу оптом,натуральне мило з морськими водоростями аскофіллум старовинний рецепт, натуральне мило з морськими водоростями аскофіллум рецепт мила з водоростями, мило з морськими водоростями аскофіллум в Україні харкові купити оптом, з доставкою по Україні,мило з морськими водоростями аскофіллум купити оптом і в роздріб,мило з морськими водоростями аскофіллум Україна, мило з морськими водоростями аскофіллум купити мило з морськими водоростями аскофіллум мило відгуки,мило з морськими водоростями аскофіллум з нуля,мило з морськими водоростями аскофіллум купити в україні,де купити мило з морськими водоростями аскофіллум в харкові,класичне мило з морськими водоростями аскофіллум в харкові ціна,мило мило лікувальна з морськими водоростями купити україні

Міні мило с морськими водоростями отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!