Дустове мило 1.00 4

Купить Дустове мило

Дустове мило – дійсно одне з найбільш ефективних засобів від

В наличии
36 грн. 28 грн.

ДУСТОВЕ МИЛО

Дустове мило – дійсно одне з найбільш ефективних засобів від вошей. Про це свідчать і відгуки тих, хто не побоявся його застосувати, і реальні наукові дослідження ефективності його головного компонента (ДДТ). Однак застосування такого мила пов'язане з серйозною небезпекою, яке головний компонент мила представляє для людини.

До появи численних нешкідливих інсектицидів і коштів на їх основі, дустове мило від вошей було чи не єдиною справді надійною альтернативою «дідівським» народними рецептами на основі гасу і оцту. Дійсно, коштував шматок такого мила копійки, а вошей дозволяв виводити з одного разу, при чому навіть в досить складних і запущених випадках.

Тим не менш, сьогодні дустове мило вважається надбанням історії!!!

Як правильно застосовувати дустове мило

Але якщо дустове мило проти вошей всеж таки вирішено використовувати (вкрай не рекомендується), застосовувати його потрібно у відповідності з наступними правилами:

 • обробник повинен одягнути гумові рукавички, намочити мило і намилити голову хворому
 • варто пам'ятати про дуже неприємний запах дусту: після виведення вошей його «аромат» може зберігатися ще досить тривалий час.
 • дустове мило не можна застосовувати часто або регулярно. Дуст знищує вошей і гнид вже при першій обробці, але якщо раптом після цього паразити на голові всеж таки залишилися, їх краще виводити будь-яким іншим засобом.
 • хворий повинен весь час сидіти з закритими очима і ротом
 • після нанесення мила на голову одягається гумова шапочка або пакет, який перетягується під лінією волосся гумкою
 • піна витримується на голові до півгодини (при перших же відчуття поколювання, печіння, свербежу її потрібно змити) і голова ретельно вимивається простим шампунем кілька разів
 • ще вологі волосся вичісується частим гребенем (добре застосовувати для цього спеціальні педикулицидные гребені) для видалення загиблих вошей та гнид.

І, нарешті, завжди є можливість просто збрити волосся, заражені вошами. Це найбільш ефективний, простий, безпечний і доступний спосіб боротьби. Якщо зараження відбулося влітку, гоління волосся допоможе ще і швидше відновити здоровий стан шкіри голови.

ви в інтернет магазині, де можна купити дустове в Харкові, з доставкою по Україні, купити дустове мило за ціною виробника ОПТОМ ТА В РОЗДРІБ,купити дустове мило на сайті в Україні Харкові, дустове мило, купити дустове мило на сайті нан миловар,дустове мило де купити,дустове мило від вошей купити в Харкові і Україні, відгуки дустове мило проти вошей,дустове мило ціна, де можна купити дустове мило на вагу, дустове мило купити Харків,дустове мило відгуки,дустове мило харків,дустове мило від вошей відгуки,дустове мило купити в харкові
дустове мило застосування,дустове мило від бліх,дустове мило в аптеці,дустове мило від вошей купити,купити дустове мило україна,дустове мило інструкція,склад дустового мила,дустове мило в харкові,дустове мило від вошей де купити, купити дустове мило в києві,дустове мило від вошей ціна,дустове мило ціна в аптеках,де продається дустове мило,дустове мило застосування від вошей,дустове мило від вошей відгуки купити,допомагає дустове мило від вошей,де можна купити дустове мило в харкові,дустове мило інтернет магазин,дустове мило харків ціна,дустове мило проти вошей відгуки,дустове мило від бліх,дустове мило купити в харкові

Категории: Дустовое мыло Лечебное мыло

Теги: Дустове мило від вошей Дустовое мыло от вшей от вшей

Дустове мило отзывы

Средняя оценка покупателей: (4) 1.00 из 5 звезд

0
0
0
0
1
3
без оценки
 • Увага! Отрута!
  21 июня 2023 16:56

  Ви шо геть йобнулись, миловари? ДДТ - це отрута в чистому вигляді, яка має властивості накопичуватись в організмі людей та тварин. Почитайте наукові дослідження по ДДТ перш ніж труїти клієнтів

 • Обманка, прислали хозяйское мыло
  12 января 2019 14:57

  Крайне не доволен, забрал на поште, не смотрел к сожалению, дома посмотрел, простое хозяйственое мыло, не покупайте!!!!!!

 • Да! Спасибо!
  21 мая 2016 08:11

  надо было сразу купить -с экономили БЫ кучу денег- помогло,избавились, советуем- работает!

 • Спасибо!
  28 апреля 2016 16:05

  Фух! на конец то Вывели этих вшей, до этого нечего не помогало -Спасибо!

Посмотрите все 4 отзыва о Дустове мило