міні мило на Обліпихової і апельсинової олії

Купить міні мило на Обліпихової і апельсинової олії

вага мила ~36 грама

розміри ~ 4*4.4*2 см

пробник або міні милко -відповідне рішення для походів, поїздок. SPA~процедур-саун, лазень або прийому душу (після тренувань, ...)

В наличии
12 грн.

вага мила ~36 грама

розміри ~ 4*4.4*2 см

пробник або міні милко -відповідне рішення для походів, поїздок. SPA~процедур-саун, лазень або прийому душу (після тренувань, ...)

ОБЛІПИХОВЕ МИЛО З АПЕЛЬСИНОВОЮ ОЛІЄЮ

Ми виробляємо і продаємо краще обліпихове мило в Україні, до його складу входять добірне обліпихова олія холодного віджиму, а також апельсинова олія! Під час використання мила утворюється ніжна піна їм можна мити все тіло, а так само мити голову дитині, мило не щипає очі. До складу обліпихового мила НАН миловар - не входять ніякі хімічні реактиви, тому використовувати його можна абсолютно всім. На шкірі залишається приємний аромат.

Ефект гарантований зволоженості шкіри

Після миття на шкірі залишається захисний бар'єр, який подібний до ефекту застосування живильного крему і навіть зможе замінити його використання.

Обліпихова олія здавна славиться своїми наиполезнейшими, яскраво-помаранчевими ягодами, які використовуються для приготування настоянок, наливок, варення, мармеладу, з унікальними за своїм лікувальним властивостям. Цілющі властивості плодів обліпихи і олії були відкриті ще в глибоку давнину. Перші згадки про чудодійну силу ягід обліпихи зустрічаються в XI ст. до н. е. в трактах древнетибетских і давньогрецьких лікарів. Гіппократ у своїх наукових працях докладно описував благотворну дію плодів обліпихи при лікуванні захворювань шлунка. Воїни Стародавнього Риму та Стародавнього Єгипту часто використовували ягоди обліпихи для загоєння отриманих у бойових походах ран, а Авіценна радив використовувати обліпихова масло для лікування опіків. У Стародавній Греції перед Олімпійськими змаганнями плодами обліпихи годували коней для підвищення їх витривалості, а також для додання їх вовни блиску і шовковистості.

Подавалися також приємні на смак плоди обліпихи і до столу російських царів (може саме тому й донині обліпиха носить назву «царської ягоди»). Причому для збору цих цінних за своєю користь для здоров'я ягід спеціально споряджалися експедиції в Оренбурзькі степи, до берегів Дону та Дунаю. Російські моряки і місцеве населення сибірських сіл в ті незапам'ятні часи вживали в їжу плоди обліпихи для лікування кровоточивості ясен і для профілактики авітамінозу. У XVII при завоюванні Сибіру Єрмаком, російські козаки з допомогою ягід обліпихи зміцнювали своє здоров'я і відновлювали сили, а також готували з кислуватих яскраво-помаранчевих плодів в російської печі обліпихова масло, яке потім застосовували для лікування важких ран.

Обліпихове мило виробництва НАН миловар володіє безліччю корисних властивостей, воно вилікує вашу шкіру, волосся, нігті. Про цілющу силу ягід обліпихи і обліпихової олії здавна знали і слов'янські народи. Основоположник слов'янської писемності Кирило під час своїх подорожей по Болгарії та Моравії часто використовував для лікування місцевих жителів отримується з плодів обліпихи олія.

Мило володіє унікальною здатністю - воно не порушує шкірний бар'єр, який забезпечує захист від ультрафіолету і подразнюючих факторів навколишнього середовища. Мило не порушує рН - 5,5, властивий здоровій шкірі. Перешкоджають активації умовно патогенної флори шкіри, впливають на патогенні організми за рахунок унікальних можливостей обліпихової олії. Відсутнє відчуття стягнутої шкіри. Шкіра залишається зволоженою. Поєднання обліпихової олії з милами попереджає ефект жирності шкіри, характерний для ізольованого застосування масел.

Обліпихове мило використовується для всіх типів волосся. Завдяки унікальним властивостям обліпихової олії сухі волосся стає шовковистою і м'якше, живиться і відновлюється їх структура. А жирні волосся за рахунок стабілізації роботи сальних залоз шкіри голови, будуть довше залишатися чистими. Так само дане мило використовується для збільшення росту волосся, при ослаблених, замінюючи їм стандартний шампунь, що це чудове рішення як твердий шампунь шкіри голови і жирного волосся.

У дерматології обліпихове мило рекомендується в комплексному лікуванні деяких видів шкірних захворювань. Обліпихове мило використовують для профілактики утворення зморшок і передчасного старіння шкіри. Мило надає шкірі свіжість, еластичність, приємний колір. Особливо корисно застосування мила при сухої, в'янучої і проблемній шкірі. Знімає подразнення під час гоління. Особливо добре застосовувати масло для лікування радіаційних, променевих, хімічних уражень шкіри, псоріазу. Навіть елементарне нанесення масла на рану або подряпину сприяє швидкому загоєнню. Саме тому обліпихова олія використовується і в косметології, де лікарські властивості олії постійно використовуються для виготовлення різних кремів, масел, масок.

Мило у складі з Обліпиховою олією має протизапальну, вітамінізують, ранозагоювальну дію, а також для профілактики утворення зморшок і передчасного старіння шкіри. Надає шкірі свіжість, еластичність і приємний колір.
Особливо корисно при сухої, в'янучої і проблемній шкірі. Воно підходить для щоденного догляду за шкірою сприяє зростанню і зміцненню волосся і нігтів.

Теги:

Ви в інтернет магазині, де можно купити натуральне мило ручної роботи, мило з маслом обліпихи мило обліпихова мило +з обліпиховою олією мило обліпихова +своїми руками масло обліпихи +для шкіри обліпихова олія обліпихова олія застосування обліпихова олія +для волосся обліпихова олія відгуки обліпихова олія ціна свічки з обліпиховою олією властивості обліпихової олія обліпихова олія лікувальні властивості обліпихова олія інструкція лікування обліпиховою олією обліпихова олія +для особи обліпихова олія інструкція +по застосуванню олія обліпихова купити обліпихова олія +для волосся відгуки обліпихова олія +в аптеці маски +з обліпиховою олією маска для волосся обліпихова олія домашнє обліпихова олія обліпихова олія + олія обліпихова +в домашніх умовах обліпихова олія +при обліпихова олія +в ніс обліпихова олія +в гінекології обліпихова олія +як приймати обліпихова олія свічки інструкція користь обліпихової олії обліпихова олія ерозія шийки матки обліпихова олія ціна +в аптеці тампони +з обліпиховою олією обліпиховою комплекс масел +і обліпихова олія обліпихова олія +для волосся обліпихова олія застосування свічки обліпихова олія +при вагітності свічки з обліпиховою олією ціна обліпихова олія +для росту волосся обліпихова олія +при ерозії обліпихова олія +в косметології обліпихова олія +при виразці олія обліпихова шкоду обліпихової олії вітаміни обліпихова олія лікування ерозії обліпиховою олією обліпихова масло всередину обліпихова олія користь і шкоду обліпихова маска+і обліпихова олія олія обліпихова застосування ціна обліпихова олія +для шкіри обліпихова олія +від зморшок масло обліпихи свічки в олії облепиховые свічки масло для волосся масла в аптеці облепиховая маска


Вес 36 г

Категории: Мыло на Облепиховом и апельсиновом масле Гипоаллергенное мыло Лечебное мыло

міні мило на Обліпихової і апельсинової олії отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!